Anunt vechi -> Posibil sa nu mai fie de actualitate!

Angajam AJUTOR BUCATARI pentru hotel /Italia

Romania, Cluj, Cluj-Napoca
Publicat 6 ani
ID #41692
Vanzatorul nu a adaugat poze Vanzatorul nu a adaugat poze
Întreabă
Romania, Cluj, Cluj-Napoca,

Descriere

Responsabilităţi
• Preia comenzile de la bucătar
• Participă activ la pregătirea meniului
• Asigură organizarea ustensilelor și disponibilitatea produselor necesare pentru meniul din restaurant
• Asigură curățenia în bucătărie
Cerinţe
• Limba italiană la nivel conversațional
• Experiența pe un post similar constituie avantaj
• Cunoștințe de gastronomie italiană constituie avantaj
Beneficii
• Se ofera salariu motivant
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut
• Se ofera cazare si masa in incinta hotelului

Contacteaza vanzator

    Persoana fizica
    Inregistrat la data 3. Apr 2018

    Întreabă
    Contacteaza vanzatorul 074908xxxx

    Informatii vanzator

    Inregistrat din 03/04/2018

    Locatie anunt