OFERTĂ DE MUNCĂ ÎN OLANDA-Lucrător în sere de flori

Publicat 4 luni
ID #62667
1 poza
Gratuit

Descriere

Lucrător în sere de flori
SE OFERĂ:
Cazare și asigurare de sănătate obligatorie pe teritoriul Olandei contra cost;
Asistență profesională asigurată de rezidenți;
Transport gratuit la serviciu;
Salariu 10,48 EUR brut / oră;
Plata salariului efectuată în sistem săptămânal;
Angajare legală în condițiile din Olanda;
Ajutor în organizarea călătoriei din România în Olanda;
Activitatea se desfășoară de Luni până Vineri + posibilitatea de a lucra suplimentar și Sâmbăta
DESCRIEREA POSTULUI
Principalele activități includ plantarea, transplantarea, smulgerea mugurilor, tunderea sau ruperea frunzelor, sortarea / segregarea bulbilor de flori și alte activități legate de producerea florilor în ghivece, ambalarea și pregătirea florilor pentru expediere.
CERINȚE:
Limba engleză la nivel conversațional;
Experiența în horticultură este binevenită;
Motivație puternică de muncă;
Permis de conducere categoria B- este binevenit;
Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă minimă de 6 luni (cu posibilitatea prelungirii contractului);
Să nu fie contraindicații pentru muncă fizică;

WIATRAK JOBS România
Strada Mihai Viteazu nr. 1,Bacău 600055 (lângă Prima Farm)
Deschis de Luni până Vineri între orele: 09:00-17:00
Tel. +40 770 364 731 +40 770 381 653
E-mail: [email protected]
E-mail de recrutare: [email protected]
Web. www.wiatrak-jobs.ro

Contacteaza vanzator

    WIATRAK JOBS
    Utilizator fara cont

    Gratuit
    Contacteaza vanzatorul +40 770 381xxxx

    Informatii vanzator

    Locatie anunt

    Vanzatorul nu a specificat locatia