Lucrator depozit Marea Britanie

Romania, Bucuresti, Bucuresti
Updatat 3 ani
ID #2275
Vanzatorul nu a adaugat poze Vanzatorul nu a adaugat poze
Întreabă
Romania, Bucuresti, Bucuresti,
Modificat 3 ani

Descriere

Recruitment UK este o companie de recrutare romaneasca alcatuita din staff roman si englez. Compania noastra cauta candidatii potriviti pentru posturi necalificate in depozitele unor companii de renume din Marea Britanie.
Recruitment UK a ajutat in anul 2014 nu mai putin de 600 de persoane sa isi gaseasca un job in Marea Britanie.

Descriere post: - realizarea de colete in depozitele unora din cele mai mari companii din Marea Britanie.
- munca manuala
- scanare produse
- aranjare marfa in raft

Beneficii: - salariu intre £6.5/ si £16/h
- contract cu posibilitatea de prelungire pentru persoanele potrivite

Cerinte: - persoana serioasa, responsabila, muncitoare
- nu este necesara experienta, se asigura training
- cunoastere a limbii engleze la nivel conventional- cerinta obligatorie

In prima faza, este necesar un interviu la sediul agentiei noastre. Pentru acest lucru, persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa [email protected]
Va multumim pentru interes si va dorim mult succes!

Contacteaza vanzator

    Andreea Popescu
    Utilizator fara cont

    Întreabă
    Contacteaza vanzatorul Fara numar de telxxxx

    Informatii vanzator

    Locatie anunt