Agentie de recrutare cautam Cameriere di sala si Barista pentru Hotel din Castelrotto

Romania, Cluj, Cluj-Napoca
Publicat 1 an
ID #44073
1 poza
1500 EUR
Romania, Cluj, Cluj-Napoca,

Descriere

Responsabilităţi
• Activitatea de deservire 7:00-14:30 17:00-21:30
• Verificarea gestiunii si a stocurilor de marfa
• Comenzi de marfa si alte materiale pentru functionarea in bune conditii a activitatii de bar
• Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca
• Inregistrarea vanzarilor
Cerinţe
• Cunoasterea limbii italiene cel putin la nivel bun. Reprezinta un avantaj cunoasterea limbii germane si engleze
• Orientare catre client
• Atentie distributiva
• Atitudine pozitiva
• Rezistenta la stres
• Proactiv si capabil sa rezolve problemele
• Viteza de executie
Beneficii
• Se ofera salariu motivant 1 500 eur
• Se ofera contract Italian conform cu legilor in vigoare
• Se ofera cazare

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa [email protected] Pentru informatii ne puteti contacta la numarul telefon: 0749 088803 se poate si WhatsApp sau fax: 0364 133526

Contacteaza vanzator

    Persoana fizica
    Inregistrat la data 3. Apr 2018

    1500 EUR
    Contacteaza vanzatorul 074908xxxx

    Informatii vanzator

    Inregistrat din 03/04/2018

    Locatie anunt