Anunt vechi -> Posibil sa nu mai fie de actualitate!

Montatori Acoperis Olanda

Romania, Iasi
Publicat 6 ani
ID #41958
1 poza
Întreabă
Romania, Iasi,

Descriere

JOB4LIFE recruteaza MONTATORI ACOPERIS cu experienta pe:
Acoperisuri cu tigla
Acoperisuri de tip EPDM
Acoperisuri cu bitum/asfalt

Cerinte:
Echipa de 2 persoane cu experienta in domeniu ( avantaj experineta profesionala dobandita in strainatate);
Cunostinte de engleza nivel mediu ( o persoana din echipa, cel putin );
Autoturism personal pentru deplasare;
CV in limba engleza sau romana;
Trusa cu uneltele de baza

Oferta salariala:
525 eur net/saptamana;
40 h de munca/saptamana ( posibilitate de ore suplimentare platite );
Cazare asigurata si platita de angajator;
Cheltuieli de deplasare daca distantele sunt mai mari de 40 km;
Contract de munca semnata si declarat in Olanda;
Asigurare medicala ( 20 eur/saptamana ) platita de angajat.

Responsabilitati:
Indepartarea acoperisului vechi;
Constructia de acoperisuri in functie de solicitare;
Cunoasterea materialelor de lucru;

Locatii santier: pe intreg teritoriul Olandei.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numerele de telefon 0740 644 175 / 0720 878 151 sau trimiteti CV pe email la office@job4life.ro

FARA TAXE SAU COMISIOANE!!!

Contacteaza vanzator

    JOB4LIFE
    Utilizator fara cont

    Întreabă
    Contacteaza vanzatorul 074064xxxx

    Informatii vanzator

    JOB4LIFE

    Locatie anunt